Malo upadam naglavacke, ali dobih jedan iphone 3GS koji ima na sebi os 4.0 (8A293), i pise mu pod firmware 05.13.04. Moze li se unlockati i kako?

Vrijedi li pokusati s ovim? http://www.iphoneheat.com/2010/06/un...ltrasn0w-0-93/

Sto ako negdje na pola put rikne? Skorz sam newbie, a htio bi ga unlockat ako ikako moze.