Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Mobitel
    Lg Hammerhead, hTC Leo
    Postova
    912
    Bodovi
    8.970
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.970, Nivo: 22
    Bodovi: 8.970, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nbh file ti i treba.

    Zelen je jer spl i rom nisu kompatibilni. Pise koji spl trebas za koji rom na threadu gdje si skinuo rom.
    Look down at me and you see a fool; look up at me and you see a god; look straight at me and you see yourself. C.M.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    12
    Bodovi
    1.613
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.613, Nivo: 9
    Bodovi: 1.613, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ce3hel Pregledaj post
    Nbh file ti i treba.

    Zelen je jer spl i rom nisu kompatibilni. Pise koji spl trebas za koji rom na threadu gdje si skinuo rom.
    Skinuo sam ga od tuda ali ne vidim nigdje koji spl treba!?
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562952


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Kako staviti papua na bs c81 i što je to
    By yo_people in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 04-08-2007, 10:47
  2. kako staviti enkripciju?
    By malena in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 04-05-2007, 01:40
  3. Kako staviti OSX na PC platformu
    By Krompirko in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-05-2006, 01:33
  4. Kako staviti HRV na C65
    By Krompirko in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 25-07-2005, 00:35

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove