Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 153

Tema: Apple iOS 4

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    K770; Z240; W800(Sjeban)
    Operater
    ¤V)°(P¤;T-mobile
    Postova
    441
    Bodovi
    5.901
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo upravo stavio na 3gs iOs 4.0.. zasad nikakvih problema.. puno bolje i brze radi.. jos samo cekam jb..

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    Samsung S8+
    Operater
    T-mobile
    Postova
    476
    Bodovi
    12.409
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo da i ja podjelim svoja pozitivna iskustva sa 3G i iOS4. Naime, stavio sam ga jucer, sa ukljucenim homescreenovima, ali bez multitaskinga, i zadovoljan sam radom. Jos si moram namjestiti nekoliko all-in-one mailboxeva i mislim da cu biti zadovoljan sa iOS4. Mozda je za nijansu sporiji, ali uistinu zanemarivo. Cak sam primjetio, s tim da je ovo jos debelo prerano za reci da mi baterija nesto dilje traje. Ali to cu tocno znati tek za koji dan.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Huawei Mate 8
    Operater
    Tele2
    Postova
    581
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao darac_os Pregledaj post
    Evo upravo stavio na 3gs iOs 4.0.. zasad nikakvih problema.. puno bolje i brze radi.. jos samo cekam jb..
    Aj za koji dan napisi malo dojmove,kad ga vec izmucis

    jel poboljsana baterija,gdje je brzi/gdje nije...
    3310-> K750i-> D750i-> K800i(X2)-> V640i-> C510-> Motorola ZN5-> 5800XM-> N82-> N79-> N85->N86-> iPhone 3G-> iPhone 3GS-> iPhone 4-> HTC Evo 3D-> Galaxy S3-> Galaxy S5-> Lg G Flex2 -> Huawei Mate 8 x2


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Apple iPad
    By mobber in forum Android Tablet
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 16-03-2015, 10:24
  2. N95 8GB VS Apple iPhone 3G
    By superg in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 01-03-2009, 14:54
  3. apple novosti
    By rospaya in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 24-11-2007, 12:46
  4. apple ipod
    By Sanader in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-08-2005, 11:18

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove