"...ovo sa menem sam.." što si mislio?
Što se tiče jezika imam samo neke istočne u ponudi (česi, latvija ...)kroz setup. Inače mi je postavljen eng i to mi odgovara. Ako bi htio imat u ponudi i hrv moram formatirat mob na tvorničke postavke, staviti sim karticu od recimo Tele2???
Inače meni MMS nje radio (nije mogao poslat MMS) ali market i ostalo sve 5, napominjem da sam cijelo to vrijeme bio na WLAN-u ne na 3g-u