Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa intelov 3,0,1g rama,a graficka mi je asus eah 4670 ili ati readon 4600 serise od 1gb

    ram mi je ddr2 od 1gb

    javite odgovor plz......ja mislim da mi treba jos rama

    Molim te da se naučiš editirat (uređivat) postove,a ne da ih siješ svake minute. Također znaj da ovo nije hitna pomoć i da će ti netko odgovorit kad bude online. Hvala.
    Smuchac
    Zadnji uredio Smuchac : 11-05-2010 u 15:48 Razlog: postovi spojeni

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points
    Nagrade:
    Arm of Law

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    ST
    Mobitel
    P1i
    Operater
    t2
    Postova
    1.671
    Bodovi
    24.114
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.114, Nivo: 37
    Bodovi: 24.114, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao panda Pregledaj post
    pa intelov 3,0,1g rama,a graficka mi je asus eah 4670 ili ati readon 4600 serise od 1gb

    ram mi je ddr2 od 1gb

    javite odgovor plz......ja mislim da mi treba jos rama
    Ovakav način davanja informacija može potrajati do sudnjeg dana , http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx izaberi GTA IV i pokreni test ,informacije koje se pokažu nakon run testa pasteaj na forum .

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja nemam nikak textura....polako dolaze....ja mislim da je to do rama...posto ti georgy imas 2g rama


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove