a ja mislim da to mora bit da je zaštićeno tjelo a da je sve ostalo otvoreno
a ja mislim da to mora bit da je zaštićeno tjelo a da je sve ostalo otvoreno
brže i lakše skidanje sa rapidshare,megaupload i sl.
http://cafe.mobil.hr/threads/67233-L...galno?p=924485
Bookmarks