pa nalazim se u ucenickom domu i administrator je na routeru zabranio neke sadrzaje na internetu kao sto su kladionice,torrenti,youtube itd...a nazaost blokirao je i proxy servere....pa ako ima neka mogucnost da se to zaobidje...molio bih...
pa nalazim se u ucenickom domu i administrator je na routeru zabranio neke sadrzaje na internetu kao sto su kladionice,torrenti,youtube itd...a nazaost blokirao je i proxy servere....pa ako ima neka mogucnost da se to zaobidje...molio bih...
Bookmarks