Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Sony z7, SE x10
    Operater
    Tele2 (Simpa, Vip)
    Godina
    39
    Postova
    535
    Bodovi
    11.686
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao F r e d y Pregledaj post
    Da, od ponude SE, nisam ni rekao ponude na tržištu i znam da se tačne cijene neznaju. Ali zanima me kakva su vaša iskustva sa OS Android 1.6, kako brz i ima li za njega aplikacija kao za Symbian series 60 OS.
    moje čuđenje, tj. ovo ''od ponude'' je bilo zato sto ti mobiteli nisu izasli jos. nemoj me shvatit zlonamjerno, ali pitanje o androidu je potpuno druga stvar od onoga sto si gore trazio. Misljenje o mobitelima ti nitko ne moze dati, osim izbiflanih spec. sto i sam mozes procitat, jer do trenutka kada krenu u prodaju puno stvari se moze promijeniti, a tu je i cijena naravno.
    cvita

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cvita Pregledaj post
    moje čuđenje, tj. ovo ''od ponude'' je bilo zato sto ti mobiteli nisu izasli jos. nemoj me shvatit zlonamjerno, ali pitanje o androidu je potpuno druga stvar od onoga sto si gore trazio. Misljenje o mobitelima ti nitko ne moze dati, osim izbiflanih spec. sto i sam mozes procitat, jer do trenutka kada krenu u prodaju puno stvari se moze promijeniti, a tu je i cijena naravno.
    Ma ne uopće te nisam shvatio zlonamjerno, nego ti pogrešno shvataš.
    OS android 1.6 i Symbian je u sastavu tih mob, koji bi trebao da se pojavi na tržištu (meni poznato) u februaru tj.ovih dana, ako se već negdje nije pojavio. SE.u je to prvi mob sa android OS koliko sam upoznat.
    Pa bez ljutnje pusti da se javi sretnik koji je prvi bude imao i testirao, a možda ćeš biti ti pa se opet javi.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. NOVO:Sony Ericsson Vivaz
    By Vepar in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 98
    Posljednji post: 18-01-2011, 11:25
  2. NOVO: Sony Ericsson Vivaz PRO/Kanna
    By Vepar in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 31-10-2010, 20:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove