Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O signanju imas sve napisano u vise tema na forumu, kao npr. ovoj.
    Skini neki tool za signanje i signaj sa njime... U tvom slucaju najvjerojatnije se radi o razmaku izmedju sign i SIS. Ali nemogu biti siguran posto neznam o kojem se tool-u radi... Prouci ovu temu i druge teme za signanje i naci ces tool koji ti najvise odgovara...
    Druga tema:
    Hakiranje softvera i certificiranje nepotpisanih aplikacija
    Za sva pitanja vezana uz potpisivanje koristi ove teme:
    Pitanja vezana za potpisivanje aplikacija i hakiranje softa
    Potpisivanje symbian aplikacija - Problemi
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    O signanju imas sve napisano u vise tema na forumu, kao npr. ovoj.
    Skini neki tool za signanje i signaj sa njime... U tvom slucaju najvjerojatnije se radi o razmaku izmedju sign i SIS. Ali nemogu biti siguran posto neznam o kojem se tool-u radi... Prouci ovu temu i druge teme za signanje i naci ces tool koji ti najvise odgovara...
    Druga tema:
    Hakiranje softvera i certificiranje nepotpisanih aplikacija
    Za sva pitanja vezana uz potpisivanje koristi ove teme:
    Pitanja vezana za potpisivanje aplikacija i hakiranje softa
    Potpisivanje symbian aplikacija - Problemi
    radila sam po ovim uputama (ico -(http://cer.opda.cn/en/)) a sign tool je sign SIS-GUI . tako sam uspjela potpisati samo 2 aplikacije, pa sam mislila da možda negdje griješim pošto sam ipak uspjela potpisati 2 apl.
    Zadnji uredio gogili1 : 07-02-2010 u 18:55


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N97] kako instalirati adobe reader?
    By pepefnair in forum Symbian S60 rel. 5
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-11-2009, 01:53
  2. Adobe Reader problem
    By Zrmi in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 17-03-2009, 17:27
  3. [E65] PDF knjiga i Adobe Reader LE1.5
    By Mentor in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-02-2008, 16:04
  4. Adobe Reader za k800?
    By -TOT- in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-05-2007, 22:59
  5. adobe reader za N70 ???
    By irmascher in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-03-2007, 00:16

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove