O signanju imas sve napisano u vise tema na forumu, kao npr. ovoj.
Skini neki tool za signanje i signaj sa njime... U tvom slucaju najvjerojatnije se radi o razmaku izmedju sign i SIS. Ali nemogu biti siguran posto neznam o kojem se tool-u radi... Prouci ovu temu i druge teme za signanje i naci ces tool koji ti najvise odgovara...
Druga tema:
Hakiranje softvera i certificiranje nepotpisanih aplikacija
Za sva pitanja vezana uz potpisivanje koristi ove teme:
Pitanja vezana za potpisivanje aplikacija i hakiranje softa
Potpisivanje symbian aplikacija - Problemi


Odgovori uz citat

Bookmarks