Do sada sam imao DVB TV Sharp koji je spojen s DVD snimačem LG ( 1300,00 kn) kupljen prije dvije godine. Ali kako sada prelazimo na digitalni prijem s TVom neću imati problema, nego s DVD snimačem. Što trebam raditi da mogu snimati programe koji se emitiraju digitalno?


Odgovori uz citat

Bookmarks