= Citat = Izvorno postao Harasho! Pregledaj post
mrak tarifa ima duplo jeftinije razgovore od flex 60, a stariji od 28 god. je mogu aktivirati samo do kraja godine.
Ovo kaj veliš da prvu godinu ne plaćeš pretplatu ne vrijedi za mrak tarifu, uostalom to je totalno bzvz stvar

@blackened izdrži još tih 5 mjeseci, a ako stvarno ne koristiš net, neznam zašto se nebi prebacio na tomato?

Kako ne vrijedi ne plaćanje pretplate mrak tarife za prvu godinu? Pa to im je prvi mamac

Nego, dobijem ja danas sms da produljim ugovor uz mrak tarifu do 31.12. i rekoh idem nazvati SZK i opširnije se informirati. Ugl., ljubazna teta mi je rekla da se mogu prebaciti do 31.12. na mrak tarifu i da ne moram platiti ugovornu obvezu iz flexa. Što mi je bilo čudno pa sam još jednom upitao da potvrdi odgovor na što mi je odgovorila da svi oni kojima je ostalo manje ugovorne obveze od 6 mjeseci mogu se bez plaćanja ugovorne obveze iz prijašnje pretplate prebacit na mrak tarifu

Znači mogu od 1.1.2010. biti na mrak tarifi, što mi se čini manje bolna solucija nego da prelazim na tele2, jer su stvarno prihvatljive cijene u odnosu na flex pakete. Plus još možeš birat mob za kunu