probaj ovo http://blog.komeil.com/2009/05/sign-...scontents.html
Mobiteli | Novi portal o mobitelima - zelite li postati autor tekstova javite se na PM | HTC HD2 | Oglasnik
Izvorno postao tkriza probaj ovo http://blog.komeil.com/2009/05/sign-...scontents.html zaboravi to, program je pisan za njegov mob (imei) i ne moze se instalirati na ni jedan drugi mob, to nema veze sa potpisivanjem aplikacije
Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".
Pravila foruma
Bookmarks