Hvala ti na pomoći.Vidim ti spominješ kako ulazne i izlazne servere i portove nisi stavljao na mail.tele2............netko kaže da se mora staviti tele 2 odlazni.Nije mi jasno! Sljedeče pitanje: Koji su dakle serveri i koji portovi(točne postavke) za uskladiti t-com mail adresu ,na defaulnom mail klijentu u LG KP 500, u tele 2 pretplatničkoj tarifi(tele 2 mreža, tele2 signal)???(Pitanje je uvijek isto samo modificirano)
Ako sad ima netko istu kombinaciju nek mi se javi i odgovori na moje,čini se "MISSION IMPOSSIBLE" pitanje. Hvala svima koji su do sad pokušali dati rješenje.....no meni i dalje ne radi mail klijent na lg-u!?


Odgovori uz citat
Bookmarks