pixon 12 po svim testovima....
a hebiga znaci mi hd video,kad vec dajem 5500kn za mob..naravno da ne mogu sve utrpat unutra..ali kakva nis korist,pa gledam doma na full hd plazmi ili lcdu..lol
pixon 12 po svim testovima....
a hebiga znaci mi hd video,kad vec dajem 5500kn za mob..naravno da ne mogu sve utrpat unutra..ali kakva nis korist,pa gledam doma na full hd plazmi ili lcdu..lol
Bookmarks