eto, prodao sam n97 za njemačko tržište i kupio za naše. zaključak, kvalitetnija je za njemačko tržište. ova za naše škripi joj poklopac baterije i imao sam problema kao i vi za zveckanjem. to je baterija, šire je ležište od same baterije pa ima lufta. zalijepio po rubovima baterije sloj selotejpa i problem riješen. sramota šta čovjek mora tako improvizirati na mobitelu od 6000kn