Pozz...ovako ja bi htio dekodirati k610 (CID53),ali mi fali ovaj executor....
nasao sam na forumu ali je za K800i evo link... http://cafe.mobil.hr/showthread.php?...ight=K610+main
Sad ja trebam taj executor za K610i pa ako neko ima pa da mi posalje ili da mi da link...trazio sam po netu al nisam pronasao...Hvala unaprijed...


Odgovori uz citat
Bookmarks