Jel se uspio itko ulogirat?
Izvorno postao sheep1501 Jel se uspio itko ulogirat? Jos uvijek ne. Za svaki broj kaze "nepoznat korisnik", a slanje privremenih nije omoguceno. A i bolje da je zatvoreno bar dok ne isprave one ocite bugove.
Pravila foruma
Bookmarks