Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Samsung Galaxy S
    Operater
    T-Crap
    Postova
    350
    Bodovi
    14.706
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reklama za DROID A.K.A Sholes:
    http://www.youtube.com/watch?v=dPYM-...layer_embedded
    Upravo zbog reklame me privlači taj mob.

    Sholes tablet isto zvuči moćno : 8mp sa xenonom i HD video snimanjem. Teška odluka
    Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Destroyer Pregledaj post
    Reklama za DROID A.K.A Sholes:
    http://www.youtube.com/watch?v=dPYM-...layer_embedded
    Upravo zbog reklame me privlači taj mob.

    Sholes tablet isto zvuči moćno : 8mp sa xenonom i HD video snimanjem. Teška odluka
    to je samo teaser, ne reklama, a s obzirom da će uložiti 170 mil$ na reklamiranje toga, pretpostavljam da će i prava reklama biti kuul

    evo još samo sličice da se vidi koliko je tanak (ovaj desni)


    edit:
    a ovaj tablet sholes bi trebao izgledati ovako nekako:


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Motorola MB200 i MB300-glasine
    By Vepar in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-09-2009, 13:49
  2. Glasine: motorola E10
    By GoGs in forum Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-02-2009, 15:00
  3. Motorola MOTOAURA-glasine,slike...
    By Vepar in forum Motorola
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-02-2009, 10:32
  4. Motorola VE66-glasine
    By Vepar in forum Motorola
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-12-2008, 20:02
  5. Opet glasine - Motorola Alexander
    By GoGs in forum Motorola
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 29-11-2008, 20:58

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove