= Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
LG općenito izbjegavam,što ne znači da su i loši.Ovdje je u prednosti 5800XM,zbog symbiana,ali ako to nije važno,Arena je po meni najbolji izbor.
Slazem se, arena jest najbolji izbor ali LG se nemoze mjeriti sa 5800XM ja sam imao KP500 Cookie nije los mobitel ali nokija je nokia