Razmisljas o kupnji? Evo tu imas raznih podataka o Nokiji: http://www.advfn.com/p.php?pid=finan...bol=NYSE%3ANOK
Izvorno postao gljiva1000 Razmisljas o kupnji? da naravno, vec sam prebrojao lovu... btw. hvala obojci, ovak bezveze me interesiralo pa...
Nokia 3310 > Nokia 6610 > Sony Ericsson K310i > Sony Ericsson K610i > Nokia 6230 > Nokia 5800 Express Music > iPhone 3GS
Pravila foruma
Bookmarks