imam iphone 3.1 3G ,a treba mi jailbreak ,dali sada postoji vec za windows jailbreak 3.1??
Izvorno postao atauditt imam iphone 3.1 3G ,a treba mi jailbreak ,dali sada postoji vec za windows jailbreak 3.1?? hm...mislim da za 3g već ima....ali čini mi se samo preko mac os....windowslije još čekaju....
WINDEF-windows 7
Pravila foruma
Bookmarks