Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam iphone 3.1 3G ,a treba mi jailbreak ,dali sada postoji vec za windows jailbreak 3.1??

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    stubaki....
    Mobitel
    JB iphone 3gs 16gb
    Operater
    T-mobile
    Godina
    54
    Postova
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao atauditt Pregledaj post
    imam iphone 3.1 3G ,a treba mi jailbreak ,dali sada postoji vec za windows jailbreak 3.1??
    hm...mislim da za 3g već ima....ali čini mi se samo preko mac os....windowslije još čekaju....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N71] GPS i dali je moguce?
    By d-nice in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-03-2009, 22:29
  2. [N73] Msn messenger, dali je moguće?
    By marky123 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 21-06-2008, 14:45
  3. Odgovora: 7
    Posljednji post: 03-12-2007, 14:34
  4. E730 -> D500-Dali je moguće
    By McLaren in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-11-2005, 00:22

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove