ovim smajlom impliciras na oglase, sori stari, ne gine ti ban
nego, uploadam bas, ocekuj skoro mejl
i tenkiju jos jednom
e, i kad smo vec kod takvih tema, smuc, to bi mozda ti mogao znati..
di ima za skinuti onih gluposti za karaoke..
imamo masineriju (za djevojacku) ali sad bi trebalo dobavit pjesmuljaka.. dakle, ne samo midi fajl, nego da ima u sebi ono, s onim tejstom koji se zatamnjuje..
jel kuzis opce kaj mi treba?![]()
![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks