Kao prvo, jos uvijek ne kuzim ovo za raspored slika. Kazes da ne znas kako do timeline viewa, a spominjes kalendar gore koji se pojavljuje samo u tom modu.
Kao drugo, za procjene mobitela postoji drugi podforum, pa sva pitanja u vezi toga molim preusmjerite tamo. Taj podforum postoji s razlogom...
Kao trece, K770 je mozda noviji model, ali je AFAIK po SE hijerarhiji modela pozicioniran "nize" od K800, pa nije cudno da je jeftiniji.



Odgovori uz citat
Bookmarks