Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 343

Tema: HTC Touch HD

Hybrid View

  1. #1
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    probaj: Start - Settings - Input - TAB Word Completion - i odznači Replace text as you type.

    i da odaberi Croatia kao regiju.
    HC4L

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    htc bravo
    Operater
    Vip
    Postova
    246
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao N.F. Pregledaj post
    Pokusaj u regional settings odabrati croatia. Mislim da je u tome problem. Ja koristim kwbr-ov rom i imam ukljucen auto corr, substit, ali nemam problema s i.

    off topic - vidim da uzimamo iste mobitele. Koji ce biti sljedeci?
    u regional settings sam već stavio Hrvatsku.. ali to ne pomaže... isto tako imao sam kwbr-ov rom i isti problem... možda je stvar do FK 2.1

    šta se tiće moba... pa od kako je izašla vijest o tegra čipu ćekam neki mob koji će ga imat... htc bi trebao izbacit neki takav mob ali ako mu bude zaostala konfiguracija kao na ovom novom androidu (htc hero - nema nikakve hardverske inovacije) onda definitivno ćekam nešto drugo. sa hd-om sam jako zadovoljan, jedino mu fale pravi drajveri

    = Citat = Izvorno postao HCSC Pregledaj post
    probaj: Start - Settings - Input - TAB Word Completion - i odznači Replace text as you type.

    i da odaberi Croatia kao regiju.
    to uopće namam... mislim taj tab.
    kad odem u settings -> input -> tu imam input method tab i options tab, u options tabu su voice recording format , capitalize first letter of sentence i scroll upon reaching the last line.

    p.s. regiju sam odabrao ćim sam flashirao rom.


    svejedno hvala na brzim odgovorima

    EDIT
    evo stavio sam kwbr-ov rom Topix 2.8.6 HD i više nemam problema sa "i"
    hvala svima na brzim odgovorima
    Zadnji uredio hek99 : 19-08-2009 u 18:50


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. HTC Touch
    By dalibor1974 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 19-09-2008, 18:54
  2. HTC Touch
    By Necromonger in forum Windows Mobile
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-10-2007, 23:23
  3. HTC Touch
    By rospaya in forum Windows Mobile
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 13-10-2007, 13:45
  4. HTC Touch...
    By robee in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-06-2007, 10:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove