Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 271
  1. #76
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo uspio sam... ukljucujuci i quick access patch.. ali kaj je banana nemam remove sim lock patch za W610_R8BA024_MAIN_GENERIC_NA_RED53.mbn...

    btw sto se tice executora imas za svaki mob poseban za određeni fw tako da to nije bad...

    evo sam da nadopunim nasao sam i generator za cid53 ali sve skupa bas i ne funkcionira.. ali hebi ga.. treba probat
    Zadnji uredio salkypmf : 22-06-2009 u 01:56

  2. #77
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Mrtav K770i! Pomoć!

    Pokušao unlockati K770i sa jdflasherom, ubacio fajlove u preset/costum, pokrenuo mob, pokrenuo executor.jar, spojio mob na jdflasher, ubacio rest file i quick acces patch, izašo van, mob mrtav, i to 100%, neće se ni spojit na jdflasher, nemogu napraviti novi flash. I što sad napraviti? I uostalom, nije mi uopće jasno ZAŠTO je mrtav, mislim, da se neće ni spojiti, to nema smisla, ima i drugih s problemom nakon executora, no oni su ga riješili s flashanjem, no ja nemogu kad ga neće ni jdflasher učitati...

  3. #78
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @HouseMD,
    Procitaj pravila foruma, pogotovo ona o naslovima tema.

  4. #79
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Valbandon,Fažana
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    tele2
    Godina
    51
    Postova
    306
    Bodovi
    8.119
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @HOUSEMD pokusaj ga spojiti drzeci tipke 2+5
    a ne tipku c
    LG G3, HTC Droid Incredible 2 Android 4.0.4 Deceased :(

  5. #80
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    k800i, LG Arena
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala na Tutorialu
    Uspjeo sam otkljucati svoj k800
    Infarkt. Ma kakav god da je od srca je :)

  6. #81
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Flashao sam K800i u K810i i sada sam radio unlock, sve radim po koracima kako treba ali kad pokušam pokrenut executor pise: Operation failed.

    Kad sam perbacivao executor probao sam od k810 prvo nije islo ista greska, pa sam probao s k800 executor fileom i opet isto ?

    Zna tko kakvo riješenje ?

    EDIT: primjetio sam da je verzija firmwarea na mobitelu R8BA024, a executora ima samo R8BF003 i R1KG001, da li to uzrokuje ovaj moj problem ?

    Nemogu naci K810i MAIN GENERIC R8BF003 i FS S_E_EUROPE R8BF003 te mi isto treba customizacija za odgovarajuci firmware trazio sam po se-nse i našao sam samo r8ba024.
    Zadnji uredio night_whisper : 15-07-2009 u 21:08
    |\/|0T0r0La

  7. #82
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    Flashao sam K800i u K810i i sada sam radio unlock, sve radim po koracima kako treba ali kad pokušam pokrenut executor pise: Operation failed.

    Kad sam perbacivao executor probao sam od k810 prvo nije islo ista greska, pa sam probao s k800 executor fileom i opet isto ?

    Zna tko kakvo riješenje ?

    EDIT: primjetio sam da je verzija firmwarea na mobitelu R8BA024, a executora ima samo R8BF003 i R1KG001, da li to uzrokuje ovaj moj problem ?

    Nemogu naci K810i MAIN GENERIC R8BF003 i FS S_E_EUROPE R8BF003 te mi isto treba customizacija za odgovarajuci firmware trazio sam po se-nse i našao sam samo r8ba024.
    imaš ovdje tut kako napraviti ako nema firmware-a koji ti treba
    http://www.akshayy.com/sonyericsson/...2020/#more-153
    odavde
    Code:
    Note: If ByPass Package is not available for the firmware of your choice, Read Carefully.
    main r8bf003 imam ali nema nigdje fs-a za našu regiju
    vrati ti njega u k800 i ovdje imaš firmware bf003 cid 53
    http://rapidshare.com/files/23165976...F003_RED53.rar
    Zadnji uredio MASVA : 15-07-2009 u 21:42
    Mi6 Black

  8. #83
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volio bih da mi je mob na engleskom, samo da uspijem to otkljucat.

    Hoću imat k800@k810 otkljucanog.

    Znaci, vratim mob u k800i r8ba024, onda flasham u R8BF003 kao k800i.

    Onda flasham K810i R8BF003, šta dalje kad nemam FS i custom ?

    Možeš mi u par rečenica opisat po redu što trebam ?
    Zadnji uredio night_whisper : 15-07-2009 u 21:53
    |\/|0T0r0La

  9. #84
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    Volio bih da mi je mob na engleskom, samo da uspijem to otkljucat.

    Hoću imat k800@k810 otkljucanog.

    Znaci, vratim mob u k800i r8ba024, onda flasham u R8BF003 kao k800i.

    Onda flasham K810i R8BF003, šta dalje kad nemam FS i custom ?

    Možeš mi u par rečenica opisat po redu što trebam ?
    probaj s onim linkom gore s forom kad nemaš potreban firmware
    ako to ne uspije flešaš ga u k800 i otključaš
    imaj bateriju napunjenu kod flešanja
    Mi6 Black

  10. #85
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    rijeka
    Mobitel
    e65, n85,htc senation
    Operater
    vip
    Postova
    13
    Bodovi
    3.890
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.890, Nivo: 14
    Bodovi: 3.890, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trebao bi stručne pomoći od forumaša.
    Sve sam napravio do koraka 24. kad pokušam pokrenut bflash izbaci error
    mob je k800

  11. #86
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ MeSS

    Kad pokrenes na mobu executor, stvar je u tome da nesmijes cekat dugno , kad pokrenes aplikaciju, čim budes vidio na mobu BIJEL ekran, izvadi bateriju, i slijedi tutor.
    |\/|0T0r0La

  12. #87
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    rijeka
    Mobitel
    e65, n85,htc senation
    Operater
    vip
    Postova
    13
    Bodovi
    3.890
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.890, Nivo: 14
    Bodovi: 3.890, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    @ MeSS

    Kad pokrenes na mobu executor, stvar je u tome da nesmijes cekat dugno , kad pokrenes aplikaciju, čim budes vidio na mobu BIJEL ekran, izvadi bateriju, i slijedi tutor.
    Hvala

    U tome je bio problem
    Hvala još jednom

  13. #88
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uspješno sam flashao mob s R8BF003 CID53, unlockao ga preko ovog tutora, patchao oko 25 patcheva i podesio sve drivere ( drugi driveri stvarno jakooo bolje iskoriste potencijal mobitela ).
    |\/|0T0r0La

  14. #89
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    rijeka
    Mobitel
    e65, n85,htc senation
    Operater
    vip
    Postova
    13
    Bodovi
    3.890
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.890, Nivo: 14
    Bodovi: 3.890, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo otključao sam i ženin s500 uz veliku pomoć Masve
    MASVA hvala još jednom i

  15. #90
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Poreč
    Mobitel
    Nokia 6234
    Operater
    VIP
    Postova
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kako da znam dali je moj k800i CID53?

    tj ja imam firmware R1KG001 pa kako da ga odkljucam?

    Koristi tipku EDIT umjesto vise postova
    Zadnji uredio imaticx : 26-07-2009 u 12:25

  16. #91
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vec bezbroj puta objasnjavano. Spojis sa XS++ i ocitas ga.

  17. #92
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    w300i, k610i>w660i
    Operater
    vip
    Postova
    134
    Bodovi
    7.568
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sta je sa w200, u anycid folderu ima za njega executor al za uci u bflash nemam qa2012?

  18. #93
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Crash Overload Pregledaj post
    sta je sa w200, u anycid folderu ima za njega executor al za uci u bflash nemam qa2012?
    scripta je u pitanju
    neki su uspjeli patchati taj mob ali velika većina još ne
    meni stoji taj mob doma i čekam....
    Mi6 Black

  19. #94
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    w300i, k610i>w660i
    Operater
    vip
    Postova
    134
    Bodovi
    7.568
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    to i ja kuzim jer qa2020 ima al ovaj qa2012 nema, tj uspio sam naci na netu neki al kad probam spojit mob izbaci error!

    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    @ MeSS

    Kad pokrenes na mobu executor, stvar je u tome da nesmijes cekat dugno , kad pokrenes aplikaciju, čim budes vidio na mobu BIJEL ekran, izvadi bateriju, i slijedi tutor.
    ja na w580 kada pokrenem executor ne dobijem potpuno bijel ekran nego samo kao da pisem poruku to normalno?
    i jel moram cekat da sam se mob ugasi pa onda iscupam bat ili cim pokrenem odmah iscupam i onda idem dalje spajat?
    Zadnji uredio ravilov : 17-08-2009 u 21:50

  20. #95
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Crash Overload Pregledaj post
    sta je sa w200, u anycid folderu ima za njega executor al za uci u bflash nemam qa2012?
    Odnesi dekodirati mobitel, bolje platiti pa koristiti nego se mučiti i zeznuti nešto.

  21. #96
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    w300i, k610i>w660i
    Operater
    vip
    Postova
    134
    Bodovi
    7.568
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam w200 i w580 i oba su kodirana na t-mobile i jednog cu otkodirat, al oba dva uspijem spojit i kada stisnem na bflash izbace error!

  22. #97
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Valbandon,Fažana
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    tele2
    Godina
    51
    Postova
    306
    Bodovi
    8.119
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    probaj skinut drugi jd flasher.
    mene nekad isto zeza!
    Zadnji uredio dejo33 : 18-08-2009 u 12:26
    LG G3, HTC Droid Incredible 2 Android 4.0.4 Deceased :(

  23. #98
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi pratio tutorial i koristio fileove za W580?

  24. #99
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    w300i, k610i>w660i
    Operater
    vip
    Postova
    134
    Bodovi
    7.568
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za w580 sam sve radio po tutorialu i kada je doslo da stavim qa2020 stavio sam mob se ucito i kada sam kliknuo na bflash izbacio je error, mob sada nemam kod sebe tako da neznam sta je tocno bio napiso, budem ga uzel ponovno pa cu probat, sada je w200 al s njim nikako dalje bflasha baca error, exuctor cim pokrenem odmah mi ugasi mob i ja odmah izvadim bat al error mi svejendo izbacuje na bflashu!

  25. #100
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    W200 ćeš prije zeznuti nego otkodirati. Njega radije odnesi na servis. A W580, probaj reflashati mob pa onda opet ispočetka, ali stavi *.b file za W580. I provjeri imaš li firmware koji odgovara *.b file-u.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 1230
    Posljednji post: 15-05-2012, 20:46
  2. K800 CID53, kako popraviti EROM?
    By deno3lj in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-09-2010, 00:32
  3. K800/CID53, kako staviti patch?
    By speed15262 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 17-03-2009, 12:45
  4. w580 Cid53 slab zvuk u slusalici telefona
    By dorian_gray in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-02-2009, 20:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove