Pokušao unlockati K770i sa jdflasherom, ubacio fajlove u preset/costum, pokrenuo mob, pokrenuo executor.jar, spojio mob na jdflasher, ubacio rest file i quick acces patch, izašo van, mob mrtav, i to 100%, neće se ni spojit na jdflasher, nemogu napraviti novi flash. I što sad napraviti? I uostalom, nije mi uopće jasno ZAŠTO je mrtav, mislim, da se neće ni spojiti, to nema smisla, ima i drugih s problemom nakon executora, no oni su ga riješili s flashanjem, no ja nemogu kad ga neće ni jdflasher učitati...![]()


Odgovori uz citat



.gif)

Bookmarks