One and only!!
Izvorno postao jopis8 One and only!! ovaj mobitel jos uvjek drzi cjenu,,,,kakva je to zvjer bila
...da sada ćete misliti da zezam ali mob je ludnica ima takvu ergonomiju te uvrnuti dizajn i naravno ostao mi je po svemu u lijepom sječanju...
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
Pravila foruma
Bookmarks