+ 5kn jer nemaju sklopljen niti s jednom kucom ugovor za placanje racuna (proso sam banke,pošte,itd.) i svugdje gdje sam bio rekli mi da moram platit proviziju od 5kn i tako svaki mjesec (znaci vec u startu gubis 15kn)
Ovo ne stoji!
Ukoliko imaš trajni nalog, na npr. American Expressu, ne plaćaš nikakvu naknadu.
Također, njihov račun je u PBZ-u, pa pri plaćanju internet bankarstvom PBZ-a, isto nemaš naknadu.
Bookmarks