= Citat = Izvorno postao mateob Pregledaj post
Jesu digli kome brzinu? Meni piše da će je podignuti od 3. srpnja!!!
I meni tak pise. Ja sam zatrazio da mi podignu na 5, tak da mi sad 3. srpnja ide na 8. Samo kaj su mi na 5 kao digli vec, a sve kaj dobim je ovo...



Niti 4 MBit-a...