Znaš ti da postoje ljudi koji ne vole iPhone?
E pa upravo ti ljudi koji ga ne vole, uzmu ga zbog tarife koju vole i prodaju.. kužiš?
To bi ja napravio da mi treba tarifa sa 2GB prometa..
Znaš ti da postoje ljudi koji ne vole iPhone?
E pa upravo ti ljudi koji ga ne vole, uzmu ga zbog tarife koju vole i prodaju.. kužiš?
To bi ja napravio da mi treba tarifa sa 2GB prometa..
Bookmarks