Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ico Pregledaj post
    Zašto su to minusi??
    2.5mm jack nemora značiti ništa loše.
    Ako mobitel ne koristiš kao MP3 player, onda ti je i 2,5mm jack dovoljan.
    (pogotovo ako imaš BT slušalicu, onda ti ni netreba jack za slušalice)
    48MB interne memorije je dosta za ovaj mobitel. podržava kartice do 8GB, pa je onda svejedno kolika je interna memorija.

    InfraRed ti je minus.
    svašta
    ja neznam kad sam zadnji put koristio IR. vjerojatno prije par godina, jer svi novi mobiteli imaju BT koji je daleko korisniji i bolji od IR-a
    IrDa mi je prilicno korisno, no kako kome. Rade volim imat oboje, dakle i Plavi zub i IrDa, za svaki slucaj.
    48mb interne memorije mi se cini malo premalo, bolje da su natrpali recimo 100mb pa da bude oko 70mb slobodno, no ovako ce bit sigurno oko 30-ak mb slobodno na mobitelu.
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  2. #2
    zajebant Postignuća:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Frequent Poster

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    S6
    Operater
    HT
    Postova
    6.948
    Bodovi
    112.292
    Nivo
    81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    IrDa mi je prilicno korisno, no kako kome. Rade volim imat oboje, dakle i Plavi zub i IrDa, za svaki slucaj.
    48mb interne memorije mi se cini malo premalo, bolje da su natrpali recimo 100mb pa da bude oko 70mb slobodno, no ovako ce bit sigurno oko 30-ak mb slobodno na mobitelu.
    Za što ti je molim te koristan IR ?
    možda jedino za onu aplikaciju kada ti mobitel služi kao daljinski...
    za nešto drugo i ne vidim smisla.
    čak ni za povezivanje sa laptopom, jer svi noviji imaju BT

    Što se tiče interne memorije:
    mislim da ona i nije od presudne važnosti.
    jer dobivaš i memo karticu od 1GB sa mobitelom.
    pa sve što ti treba možeš instalirati na memo karticu.
    meni je na internoj memoriji svega par aplikacija instalirano.
    ... HTC Desire -> Sensation -> One (M7) -> Note 3 -> LG G2 -> S6 SM-G920F

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ico Pregledaj post
    Za što ti je molim te koristan IR ?
    možda jedino za onu aplikaciju kada ti mobitel služi kao daljinski...
    za nešto drugo i ne vidim smisla.
    čak ni za povezivanje sa laptopom, jer svi noviji imaju BT

    Što se tiče interne memorije:
    mislim da ona i nije od presudne važnosti.
    jer dobivaš i memo karticu od 1GB sa mobitelom.
    pa sve što ti treba možeš instalirati na memo karticu.
    meni je na internoj memoriji svega par aplikacija instalirano.
    Author je tocno sve objasnio. IrDa je prilicno koristan sto se tice tog Psiloc irRemotea. Meni je fora ga imat, no ne koristim ga bas za prijenos podataka.

    A interna memorija se isto "puni" kada instaliras aplikaciju bilo gdje. Recimo, ja sam na E71 instalirao Skyfire na mem. karticu, no smanjila mi se i memorija telefona. Zato ja vise preferiram vecu internu memoriju.
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N86] najava, slike, specifikacije
    By Vepar in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 04-12-2010, 13:28
  2. Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-02-2010, 20:29
  3. [E52] najava, specifikacije, slike
    By Vepar in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 05-10-2009, 23:43
  4. [6720 classic] najava, slike, specifikacije
    By Vepar in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2009, 00:49
  5. Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-11-2008, 14:19

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove