"Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs
Za što ti je molim te koristan IR ?
možda jedino za onu aplikaciju kada ti mobitel služi kao daljinski...
za nešto drugo i ne vidim smisla.
čak ni za povezivanje sa laptopom, jer svi noviji imaju BT
Što se tiče interne memorije:
mislim da ona i nije od presudne važnosti.
jer dobivaš i memo karticu od 1GB sa mobitelom.
pa sve što ti treba možeš instalirati na memo karticu.
meni je na internoj memoriji svega par aplikacija instalirano.
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Author je tocno sve objasnio. IrDa je prilicno koristan sto se tice tog Psiloc irRemotea. Meni je fora ga imat, no ne koristim ga bas za prijenos podataka.
A interna memorija se isto "puni" kada instaliras aplikaciju bilo gdje. Recimo, ja sam na E71 instalirao Skyfire na mem. karticu, no smanjila mi se i memorija telefona. Zato ja vise preferiram vecu internu memoriju.
"Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs
Bookmarks