= Citat = Izvorno postao nenaa Pregledaj post
nosila sam mob na popravak i rekli su mi da ga moraju rastavit i da ce nestat podaci,jer ce valjda resetirat mob. i nisam ga ostavila jer se nadam da se ipak nekak moze to sredit. a rekli su da je kvar u utoru za punjac,prvo je izgubio kontakt(nije mogao punit), a onda je ispao neki dio iz tog utora. inace mislim da je drugo sve ok s njim. eto u tome je kvar..
i sada se više nemre napuniti i upaliti ?

ako je tako .. nabavi drugu punu bateriju, prebaci podatke i gotovo
uostalo u servisu su to mogli napraviti.