Postupak je isti za sve CID53 telefone, ali fileovi (barem vecina) su samo za K800.
Postupak je isti za sve CID53 telefone, ali fileovi (barem vecina) su samo za K800.
Dali mozda netko zna.. naime imam k550@w610 CID53 i kad dodem do koraka kad treba upaliti executor tj uci u mob ali pri paljenu moba kad upisem pin mi javi da nije ispravna kartica tj da nije tele2 a mob je kupljen u tele2 ali sam ja nesto ocigledno sjebo prilikom vec 30x fleshanja.. tako da nemogu uopce do menu-a.. kad uđe kaze tu poruku i zabijeli se ekran...
Bookmarks