Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Hybrid View

  1. #1
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako smijem samo primijetiti jednu stvar: možeš kupiti Porsche i onda ga 20 godina držat u dvorištu i ne voziti ga nikad - samo sjediti unutra, prati ga, slušati muziku, usisavati i prati... ali nikad voziti. Pa se automatski postavlja pitanje treba li ti stvarno nešto što je od starta koncipirano s idejom vožnje na umu pa da ti stoji u drvorištu.
    iPhone je zamišljen kao stvar koja je konstantno spojena na net, pogotovo sad kad na ljeto izađe OS 3.0 - bez neta to jednostavno nije to. A mislim da je ona T-mobile tarifa i150 čisto pristojna stvar: 150kn mjesečno troši velika većina nas, ako se ne varam? A u tarifi imaš i 1GB prometa i 150 minuta razgovora i 50 poruka...
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    58
    Bodovi
    3.907
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.907, Nivo: 14
    Bodovi: 3.907, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo sve napravio kao u postu:

    Fake APN
    sve obavijesti isključene
    edge isključen
    3g isključen...

    ali mi i dalje skida novce s računa nešto sitno ali skida!

    iphone 3g
    mreža tele2 jedino imam postavke od mms-a unešene!

    Server poruka: http://mmsc.tele2.hr
    APN: wap.tele2.hr
    Proxy: 193.012.040.066



    ima ko sličan problem???

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    ajFon triGeEs
    Operater
    Tmobile
    Godina
    46
    Postova
    631
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BlueDevil Pregledaj post
    Ako smijem samo primijetiti jednu stvar: možeš kupiti Porsche i onda ga 20 godina držat u dvorištu i ne voziti ga nikad - samo sjediti unutra, prati ga, slušati muziku, usisavati i prati... ali nikad voziti. Pa se automatski postavlja pitanje treba li ti stvarno nešto što je od starta koncipirano s idejom vožnje na umu pa da ti stoji u drvorištu.
    iPhone je zamišljen kao stvar koja je konstantno spojena na net, pogotovo sad kad na ljeto izađe OS 3.0 - bez neta to jednostavno nije to. A mislim da je ona T-mobile tarifa i150 čisto pristojna stvar: 150kn mjesečno troši velika većina nas, ako se ne varam? A u tarifi imaš i 1GB prometa i 150 minuta razgovora i 50 poruka...
    Potpis. Mislim cemu imati onda iPhone ako te strah za svaku lipu? Bolje onda neka si kupi kinesku kopiju (ima ih prakticki identicnih originalu po pitanju hardvera)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Internet preko računala na iPhone 3G
    By dabaa in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-01-2009, 15:52
  2. Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2009, 23:08
  3. Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-09-2008, 14:08
  4. P1 ili Iphone 8gb
    By radman in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-04-2008, 16:44
  5. Gamers internet tunnel-LAN i INTERNET
    By najvrzi in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-12-2006, 10:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove