Objasni mo ovo,molim te...
@ Lael: To sa private šemom znaci da mozes svoje dokumente ostavit samo za sebe,tj da ih neki drugi korisnik racunala ne moze dirat dok je na racunalo ulogiran preko svog accounta,tj dok nije ulogiran preko tvog.
Da bi to funkcioniralo,na tom racunalu TI moras bit administrator,u protivnom ti administrator moze cackat po postavkama i fajlovima koji su tvoji.
Nije te pitao za to ''Do you want to make your files and folders private?'',jer najvjerojatnije nisi administrator tog racunala.
Po onom tutorialu zastiti svoj account sa zeljenom lozinkom i to je to. Ako si administrator,eventualni "provalnici" imat ce nekoliko dana posla za razbit sifru,al to vec maheri rade,a obicni korisnici niti ne znaju kako,a ako nisi administrator,vec je netko drugi,jbg,lako ce uci u tvoj account. Eto...![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks