Ako CD nije bootabilan,onda ce komp nastavit boot s uredaja koji je podesen za boot pod broj 2 tj kao drugi boot device.
Posto tvoj komp izbacuje boot failure,to znaci da ti je HDD u banani,jer takvo sto komp ne izbacuje kod CD/DVD-a...