Join Today

Vidi rezultate ankete: Koji od ova dva

Glasači
15. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • N96

    2 13,33%
  • N97

    13 86,67%
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: N96 vs N97

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    1.409
    Bodovi
    14.040
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa ja sma dosta zadovoljan i sad N96 (imao sam i N95,N95 8GB) i s N96 sam najzadooljniji.. ali kada N97 dođe u prodaju uzimam ju definitvno stoga.. Ja sam isto bio skeptican prema TS-u ali ovo što ce biti na N97 kao i na 5800xm je nešto drugacije što sam ja imao na P990 i s time sam oduševljen...
    ★★★★★

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Torcec
    Mobitel
    Samsung S8Not,S8+,Symbian
    Operater
    T-mob,Vip,Tele2,Bon.
    Godina
    60
    Postova
    858
    Bodovi
    11.363
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pbreaker Pregledaj post
    pa ja sma dosta zadovoljan i sad N96 (imao sam i N95,N95 8GB) i s N96 sam najzadooljniji.. ali kada N97 dođe u prodaju uzimam ju definitvno stoga.. Ja sam isto bio skeptican prema TS-u ali ovo što ce biti na N97 kao i na 5800xm je nešto drugacije što sam ja imao na P990 i s time sam oduševljen...
    Da ali npr. P990 ima ovisno po zelji dvije prave tipkovnice (jos ga imam i koristim)to niti jedan klasicni TS ne moze nadoknadit kad je u pitanju pisanje Sms-a,kalendara,biljeski isl.
    Zato cu morat najprije to isprobat,pedantan sam prema mobovima pa mi ocuvanje zaslona nije problem.
    Nur Fair nicht mehr und nicht weniger.
    Symbian & Windows Mobile


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove