Pricekati cu, nadam se da ce se netko javiti!! A sta ti je to modder?
Izvorno postao mosorka Pricekati cu, nadam se da ce se netko javiti!! A sta ti je to modder? to je po mojem skromnom mišljenju čovjek koji se kuži u modalje(izmjena) softwera mobitela
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
Dali netko zna koliko kosta dekodiranje w 760?
Pravila foruma
Bookmarks