Možeš si mislit kako će samo tako dobiti novi mobitel. Trebali bi ga zamijeniti, pogotovo ako je toliko puta bio na servisu, ali ako ovi iz servisa uporno tvrde da je bio u vodi/vlazi, ovi iz T-Mobilea će se pozivati na njih, a ovi na T-Mobile, pa će te vjerojatno vrtiti u krug.

Pokušaj jedino dignuti hajku. TV, mediji... to zna upaliti.