Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čija je kartica, što na njoj piše? zašto ne staviš karticu u mobitel, mobitel povežeš s kompom putem usb kabla i sad neznam na koji princip radi LG, ugl meni se na Motoroli pojavi kao usb stic, te ga mogu preko kompa formatirati!
    Ne znam čija je (mislim da je sandisk), ali probali smo i preko mobitela.
    Daj skini Everest,pa ubodi to cudo u komp i vidi sta je Everest nasao. Kladim se da je to šema prodaje muda za bubrege,ili postoji neka skrivena particija...
    A kako da vidim, tj. što i gdje mogu vidjeti da nije u redu?
    Ili kako vidjeti skrivenu particiju (probao sam sa ono tools> folder options> show hidden....- nema ništa)?
    Budem sutra pogledao s Everestom.
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  2. #2
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
    Ne znam čija je (mislim da je sandisk), ali probali smo i preko mobitela.

    A kako da vidim, tj. što i gdje mogu vidjeti da nije u redu?
    Ili kako vidjeti skrivenu particiju (probao sam sa ono tools> folder options> show hidden....- nema ništa)?
    Budem sutra pogledao s Everestom.
    Vako:
    Ovo je moj USB stick od "2" GB u Everestu:



    A u My Computer kad odem na proporties imam ovo:




    I meni je pojelo 100-tinjak MB prema tome...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. USB Stick - problem sa kopiranjem i formatiranjem
    By El Tompa in forum Stolna računala
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 31-03-2008, 16:11
  2. memory stick
    By newman555 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 17-05-2007, 13:23
  3. Memory Stick Pro-HG Duo
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 28-02-2007, 23:46
  4. Memory stick 4Gb
    By Tyler Durden in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 19-04-2006, 19:06
  5. Memory Stick
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-07-2003, 17:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove