Ne znam čija je (mislim da je sandisk), ali probali smo i preko mobitela.Čija je kartica, što na njoj piše? zašto ne staviš karticu u mobitel, mobitel povežeš s kompom putem usb kabla i sad neznam na koji princip radi LG, ugl meni se na Motoroli pojavi kao usb stic, te ga mogu preko kompa formatirati!
A kako da vidim, tj. što i gdje mogu vidjeti da nije u redu?Daj skini Everest,pa ubodi to cudo u komp i vidi sta je Everest nasao. Kladim se da je to šema prodaje muda za bubrege,ili postoji neka skrivena particija...
Ili kako vidjeti skrivenu particiju (probao sam sa ono tools> folder options> show hidden....- nema ništa)?
Budem sutra pogledao s Everestom.


Odgovori uz citat



Bookmarks