= Citat = Izvorno postao Dejan_10 Pregledaj post
ne kužim kako sa A2uploaderom prebacit na desktop?tamo kaže da moram nać onaj file što ima puno brojeva i slova(od jjpatchera) i kliknut na njega i samo ga povuć na dekstop..i da ću to napravit neće..ne želi mi ga prebacit na desktop..
moraš naći u folderu ams taj b file,desni klik na njega i onda "read" ta ga nađeš u folderu od a2\phone out