ljenguzo, zar forumasi da ti pisu zadacu iz PIG-a?
11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11. 26.04.1986. Припять (Pripyat) “No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”
Izvorno postao La_LuNa ljenguzo, zar forumasi da ti pisu zadacu iz PIG-a? nije nego iman kao zadaću Poštuju li se u hrvatskoj članci ustava tako nekako pa eto da vidim šta ljudi misle o tome
Pravila foruma
Bookmarks