Probaj najprije napraviti debrand, pa onda vidi ako tipke rade, tako ćeš najlakše znat ako nije do hardwera
Znači prvo ne brandirani SW pa onda ostalo.
Meni se čini kao softwerski kvar,jer tipke nekad rade a recimo da se mob.ugasi onda rade ili ne rade kod paljenja.
Probat ću ga i rastaviti pa vidit jel do kontakata tipkovnice.
Bookmarks