Al za flashanje ti trebaju pa ti možda pomognu.Neznam,ali evo tirade za k610i/k750i/k800i-na njima 100% rade,sad ja mislim da i na C902 rade):
http://rapidshare.com/files/19608192...ivers.rar.html
kad ti dođe found new hardware onda odeš do ggsemc.sys i klikneš da tu datoteku koristi kao driver za taj mob.
Ako pomogne super,ako ne,žao mi je.
Bookmarks