...pa to je i smisao ovog foruma - beskonaćno klafranje umjesto obaviti obični poziv...
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
Izvorno postao dmi ...pa to je i smisao ovog foruma - beskonaćno klafranje umjesto obaviti obični poziv... Upravo to...ovo je veći gušt Ma zasad nek bu tak,a posle bumo vidli.
Pravila foruma
Bookmarks