Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Hybrid View

  1. #1
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    N82 i 6220c su Symbian uredjaji oni imaju SMS ogranicen memorijom uredjaja, a dmi je vjerojatno mislio na dummy uredjaje koji obicno imaju ogranicen broj SMS-a... U biti jedan SMS zauzima puno manje od 1 KB, tj. negdje oko 333 B ili manje (ovisi o kolicini teksta u SMS-u).

    Broj poruka na P990 je neogranicen, tj. prema nekim proracunima moglo bi maksimalno stati negdje oko 200.000 poruka (ovaj broj nemojte shvatiti ozbilno), sto nebi bilo pozeljno posto bi u poruke ulazio par minuta, trenutno na mobitelu imam oko 1500 poruka, i treba mu par sekundi da napravi popis...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Torcec
    Mobitel
    Samsung S8Not,S8+,Symbian
    Operater
    T-mob,Vip,Tele2,Bon.
    Godina
    60
    Postova
    858
    Bodovi
    11.363
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking Kapacitet poruka.

    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    N82 i 6220c su Symbian uredjaji oni imaju SMS ogranicen memorijom uredjaja, a dmi je vjerojatno mislio na dummy uredjaje koji obicno imaju ogranicen broj SMS-a... U biti jedan SMS zauzima puno manje od 1 KB, tj. negdje oko 333 B ili manje (ovisi o kolicini teksta u SMS-u).

    Broj poruka na P990 je neogranicen, tj. prema nekim proracunima moglo bi maksimalno stati negdje oko 200.000 poruka (ovaj broj nemojte shvatiti ozbilno), sto nebi bilo pozeljno posto bi u poruke ulazio par minuta, trenutno na mobitelu imam oko 1500 poruka, i treba mu par sekundi da napravi popis...
    Ustvari ti je stvar sa Uiq i Symbian ista stim da je Symbian u prednosti spram Uiq jer mozes odredit kamo da posprema poruke prema tome u karticu od recimo 8 gb kaj prima N82 i neka je zauzeta na pola pa i vise sa multimedijom i aplikacijama teoretski mogu stati nepojmljive kolicine poruka.
    Ispravi me ako mislis da to nije tako.
    Nur Fair nicht mehr und nicht weniger.
    Symbian & Windows Mobile


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Broj od VIP-a 710
    By deadfall in forum A1
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-09-2008, 11:34
  2. [s60 3rd] - prikaz datuma i vremena sms poruka u inboxu i outboxu
    By sethzg in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 24-01-2008, 20:53
  3. broj za sms
    By Slatky in forum Samsung
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-04-2007, 22:56
  4. Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-09-2005, 16:03
  5. Vip me broj
    By flOoKi in forum A1
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 07-04-2004, 23:02

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove