Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Threaded View

  1. #11
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3GS
    Operater
    Tele2
    Postova
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    puno hvala na odgovorima evo ostavio sam ga punit cijelu noc premda sam ovo vidio tek sad al da to je bio problem al uspio sam sam evo sad ga mogu palit jer je pun do kraja

    EDIT:
    imam jos jedan propblem e ja sam flesho neki patch koji sam skinuo od nekog ko se zove zalman ili nesto takvo ali u njemu je stajao text i ja sam ga saveo i notpad *.vkp al bilo je napiso SW u jednom dijelu s obzirom da je moj mobitel SE (souht europe) ja sam to promijenio u SE ( ono sta je pisalo SW) u patchu sam to promijenio u textu patcha i sad nisam ga mogo upalit ko prvi put i ostavio sam ga cijelu noc na punjenju al nije pomoglo i sad sam trazio patch u onom topicu i dobio sam Remove_SIM_lock_K800_R8BF003.vkp i flasho sam ga (tek iz 8. puta jer prije nije nijednom prepozno mob) i sad nece upalit i stavim ga ja punit kad zasvijetli infrared crveno i gori tak nekih 30 sec i ugasi se cito sam o tom negdje ali stvarno neznam sta to znaci

    moja pretpostavka je da sam zeznuo kod prepravljanja onog patcha.....
    Zadnji uredio ravilov : 07-02-2009 u 20:09


 

Slične teme

  1. USB kablo za patching
    By reni90 in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-03-2007, 22:35
  2. Siemens x65 Patching&Ostalo
    By dado187 in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-08-2006, 16:52
  3. Patching, flash, net monitor - sto je to??
    By Big**Smoke** in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2005, 15:09
  4. Patching S45 i ME45
    By Trayche in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-04-2004, 13:26
  5. SL45 v56: Flash Patching
    By Lejzermaster in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-03-2003, 22:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove