puno hvala na odgovorima evo ostavio sam ga punit cijelu noc premda sam ovo vidio tek sad al da to je bio problem al uspio sam sam evo sad ga mogu palit jer je pun do kraja
EDIT:
imam jos jedan propblem e ja sam flesho neki patch koji sam skinuo od nekog ko se zove zalman ili nesto takvo ali u njemu je stajao text i ja sam ga saveo i notpad *.vkp al bilo je napiso SW u jednom dijelu s obzirom da je moj mobitel SE (souht europe) ja sam to promijenio u SE ( ono sta je pisalo SW) u patchu sam to promijenio u textu patcha i sad nisam ga mogo upalit ko prvi put i ostavio sam ga cijelu noc na punjenju al nije pomoglo i sad sam trazio patch u onom topicu i dobio sam Remove_SIM_lock_K800_R8BF003.vkp i flasho sam ga (tek iz 8. puta jer prije nije nijednom prepozno mob) i sad nece upalit i stavim ga ja punit kad zasvijetli infrared crveno i gori tak nekih 30 sec i ugasi se cito sam o tom negdje ali stvarno neznam sta to znaci
moja pretpostavka je da sam zeznuo kod prepravljanja onog patcha.....


Odgovori uz citat
Bookmarks