Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OS
    Postova
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eh da malo sam se raspitao i ja i kontam da mi je E51 najbolji ili nesto kao n80 ... ali da morati cu pljuniti malo vise para...


    Ai o brzini skidanja ovisi i koji je mobitel ... tako da kontam nista od toga ... ali ono ako naletim na neku jeftinjaru od E51 mozda si i kupim.

    thnx na odgovorima.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    Samsung S8+
    Operater
    T-mobile
    Postova
    476
    Bodovi
    12.409
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MDA Vario I mozda???

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Dubrovnik,Gabrili
    Mobitel
    iPhone 3GS 32GB,N95 8gb
    Operater
    T-Mobile,Tele2
    Godina
    33
    Postova
    322
    Bodovi
    7.463
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao doofy Pregledaj post
    Eh da malo sam se raspitao i ja i kontam da mi je E51 najbolji ili nesto kao n80 ... ali da morati cu pljuniti malo vise para...


    Ai o brzini skidanja ovisi i koji je mobitel ... tako da kontam nista od toga ... ali ono ako naletim na neku jeftinjaru od E51 mozda si i kupim.

    thnx na odgovorima.
    Racunaj na to da ti suranje na e51 i nije bas najugodnije
    MILAN IS THE BEST!!!!!!!!!ROSSONERO!!!!!!!!

    http://www.red-gsm.net/index.php

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first Group31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Osijek, JugII<&>Retfala
    Mobitel
    SAMSUNG GT-M8800 Pixon
    Operater
    TELE2
    Postova
    2.017
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao drama Pregledaj post
    Racunaj na to da ti suranje na e51 i nije bas najugodnije
    Bude to naučio na teži način, ali kako da zna ako nije imao duže vrijeme nešto bolje za probati!
    "Prijateljstvo je neopisiv luksuz
    biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
    bez da odlučite vagati misli ili riječi."
    George Eliot


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Je li se(za mene) isplati imati mobitel sa wlan-om
    By Destroyer in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-05-2008, 20:28
  2. Koji od operatora ima najeftiniji dial up?
    By alex1 in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2008, 23:39
  3. WLAN mobitel
    By Time Less in forum Općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 20-11-2007, 17:08
  4. Najeftiniji symbian sa stereo mp3
    By S.Silva in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 03-10-2006, 08:55
  5. Odgovora: 20
    Posljednji post: 08-12-2005, 21:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove