Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne znam zast,meni je jdflasher najnormalnije stavio taj patch,nije bio nikakav mismatch niti bilo kaj slicno
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    LG Optimus 2X
    Operater
    T-Mobile Mrak Tarifa
    Godina
    31
    Postova
    302
    Bodovi
    11.145
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao geco Pregledaj post
    ne znam zast,meni je jdflasher najnormalnije stavio taj patch,nije bio nikakav mismatch niti bilo kaj slicno
    meni ne kaže ništa.mislio sam da je do kabela ali sam probao staviti drugi patch koji radi sasvim uredno.
    Ja napravim ovako:
    Text za K800 R8BF003 Improved Media patch kopiram u notepad i stavim naziv improved media player.vkp
    save:all types.
    Otvorim FAR pa onda ALT+F1 odaberem qa2020-dcu60-921600 i kliknem jump down into a large rabbit-hole.
    Otvori mi se bflash i bfs.Kliknem 2 puta na bflash i u tom folderu stavljam patcheve.
    Nađem patch i kliknem desnom tipkom miša na njega.Taj patch požuti i kliknem Copy.Pita me kako ja odaberem as a vkp patch (ne kliknem na remove patch).
    I kad kliknem yeah flash it ne dogodi se ništa,ne pokazuje se ništa.Odaberem neki drugi patch i odradi(kopira) ga normalno i patch radi.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Walkman player skins
    By Carbon in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 01-11-2007, 17:53
  2. Media Player skin
    By DomagojX in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-09-2007, 01:48
  3. media player za k610i
    By penava in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-06-2007, 19:09
  4. k750 media player
    By dejan08 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-12-2006, 15:33
  5. Media player
    By Necromonger in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 04-09-2006, 20:42

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove