Jel treba nešto namistit u postavkama moba da bi se spajao preko wlana a ne preko wn'w jer jučer mi je pocucalo 60kn za 2,3 stranice!
Kako da se spojim a da sam siguran da im neplaćam to što surfam,tj da sam siguran da idem preko wlan-a!?
Jel treba nešto namistit u postavkama moba da bi se spajao preko wlana a ne preko wn'w jer jučer mi je pocucalo 60kn za 2,3 stranice!
Kako da se spojim a da sam siguran da im neplaćam to što surfam,tj da sam siguran da idem preko wlan-a!?
Nekoć nokia,danas SE,sutra SE,zauvijek SE
Bookmarks