Evo da javim rezultate,zamolio sam frenda koji se kao kuži u to da mi napravi ono što je napisao Masva i mob radi ko urica.znači samo treba staviti novu verziju firmware-a i stvar radi.znači nemojte očajavati ak vam se ovak nešto desi niti bacati mob sa 18. kata,rješenje je fakat jednostavno.A Masvi još jednom puno hvala!